SKLEP I SERWIS MALBORK * KASY FISKALNE * KOMPUTERY * CHIP TUNING * SIECI KOMPUTEROWE * TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA * INSTALACJE ELEKTRYCZNE

CHIP TUNING aut > podnoszenie mocy o 20%      więcej... KONTA SERWEROWE (hosting-oferta tylko dla firm)


FIRMA 500

FIRMA 1000

FIRMA 1500

FIRMA 2000

nazwa pakietu

500 MB

1000 MB

1500 MB

2000 MB

przestrzeń dyskowa

TAK

TAK

TAK

TAK

dostęp do konta przez FTP

TAK

TAK

TAK

TAK

dowolny podział powierzchni

2

5

10

15

konta e-mail

TAK

TAK

TAK

TAK

ochrona przed spamem i wirusami

TAK

TAK

TAK

TAK

antyoszust - autoryzacja SMTP
 BUDOWA STRON INTERNETOWYCH (webdesign)

Swoim klientom oferujemy szybkie i profesjonalne tworzenie stron internetowych w oparciu o własne lub nasze projekty. Zarówno na etapie projektowania jak i realizacji udostępniamy stały wgląd w przebieg prac. Projekt przez cały czas trwania budowy udostępniony jest pod wskazanym adresem w internecie. Bierzemy pod uwagę wszelkie założenia klientów dotyczące kolorystyki, wymagań oraz innych elementów niezbędnych do efektownego wyglądu projektowanej witryny. Serwisy projektowane przez nas są idealnie dopasowane do sytuacji i potrzeb, dzięki czemu z powodzeniem realizują cele marketingowe i biznesowe w internecie. POPRAWIANIE STRON INTERNETOWYCH (redesign)

Modernizujemy istniejące serwisy WWW, zwiększamy funkcjonalność, "odmładzamy" wizerunek, dodajemy nowe elementy oraz modyfikujemy grafikę. Wykonujemy analizy stron internetowych, oceniamy jakie błędy zawierają zarówno na poziomie graficznym jak i merytorycznym. Sprawdzamy funkcjonalność, szybkość działania i optymalizacjię pod wyszukiwarki. Proponujemy poprawienie wykazanych błędów lub przebudowę witryny. Czasami wystarczą niewielkie modyfikacje, ale zdarzają się również strony WWW wymagające całkowitej przebudowy. DOMENY (adresy internetowe)

Każdego dnia rejestrowanych jest kilka tysięcy internetowych adresów firm (domen). Dlatego warto już dzisiaj zainwestować w przyszłość i kupić własny adres w sieci (jeżeli jeszcze jest wolny). Oferujemy w atrakcyjnych cenach adresy internetowe: .pl, .com.pl, .biz, .info, .com, .net, .org i inne, by Państwa firma zajmowała właściwe miejsce na największym i najnowocześniejszym handlowym rynku świata jakim jest internet. POZYCJONOWANIE (positioning)

Jest wiele sposobów reklamy, ale ta internetowa trafia do największej liczby odbiorców, dlatego pozycjonowanie stron WWW jest tak bardzo ważne. Pozycjonowanie stron zaliczamy do form promocji o największym współczynniku zysku do ceny. To długotrwały proces polegający na dodawaniu stron i ich permanentnym monitorowaniu w wyszukiwarkach tak, by móc właściwie reagować na zmieniającą się sytuację. Optymalizacja to umiejętność konstruowania lub rekonstruowania stron w celu polepszenia ich rankingu w wyszukiwarkach na określonych słowach kluczowych. Pozycjonowanie i optymalizacja są działaniami nierozłącznymi, skutkującymi wysoką pozycją strony www w rankingu wyszukiwarek. Przedstawione działania w internecie zlecają nam duże firmy oraz małe dopiero rozpoczynające swoją działalność. STAŁA OPIEKA NAD STRONĄ WWW (support)

Oferowana usługa obejmuje: aktualizację treści WWW, bieżące dostosowywanie mechanizmów witryny do zmieniającego się środowiska internetowego, wykonywanie drobnych modyfikacji w budowie serwisu zapewniających dalsze bezawaryjne działanie.      COMPUTER SERVICE 1996

kasy fiskalne Malbork instalacje elektryczne Malbork kasy fiskalne Malbork