KASY FISKALNE MALBORK * DRUKARKI FISKALNE * SYSTEMY SPRZEDAŻY * CZYTNIKI * WAGI * SKLEP * SERWIS * INSTALACJA * PROGRAMOWANIE * SZKOLENIA

CHIP TUNING aut > podnoszenie mocy o 20%      więcej...
Kasy fiskalneKasa fiskalna MINI TAX - 999 zł
Kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku.
więcej...

Kasa fiskalna MAŁA - 999 zł
Dedykowana dla małych i średnich punktów handlowo-usługowych. Najnowsza technologia, nowoczesne wzornictwo, sprawdzona ergonomia, niewielkie wymiary, najwyższa jakość montowanych elementów.
więcej...

Kasa fiskalna MAŁA PLUS - 999 zł
Rozbudowana wersja kasy MAŁA. Zgrabna ergonomiczna o niewielkich wymiarach obudowa, nowoczesne wzornictwo, najnowsza technologia wraz z najwyższą jakośćą zastosowanych podzespołów.
więcej...

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E - 1250 zł
Najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży posiadająca elektroniczną kopię paragonu. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia.
więcej...

Kasa fiskalna NANO E - 1250 zł
Przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie realizująca rejestrację kopii na elektronicznym nośniku danych.
więcej...

Kasa fiskalna SENTO E - 1490 zł
SENTO E to bardzo nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD).
więcej...

Drukarki fiskalneDrukarka fiskalna DELIO - 2290 zł
Nowa drukarka fiskalna w ofercie firmy NOVITUS to najwyższej klasy urządzenie, łączące w sobie wszystkie poszukiwane przez wymagających użytkowników cechy: szybkość, niezawodność i funkcjonalność.
więcej...

Drukarka fiskalna BONO E - 2490 zł
Nowoczesna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego za pomocą drukarki.
więcej...

Wagi elektroniczneCAS AP-1 15 MX -
Przeznaczona jest do pracy we wszelkiego rodzaju małych i średnich placówkach handlowych. Cechuje ją łatwość obsługi, dokładność i szybkość ważenia.
więcej...

CAS AP-1 15 EX -
To wyposażona w większą klawiaturę wersja wagi CAS AP-1 15 MX. Przeznaczona do pracy we wszelkiego rodzaju małych i średnich placówkach handlowych.
więcej...

CAS ER PLUS C -
Nowoczesna konstrukcja, wbudowany akumulator oraz pokryta gumą silikonową klawiatura gwarantująca sprawną pracę urządzenia w trudnych warunkach.
więcej...

CAS ER PLUS CP -
Wyposażona w wyświetlacz na wysięgniku wersja wagi CAS ER PLUS C. Jest to najnowsza propozycja firmy NOVITUS w zakresie wag kalkulacyjnych.
więcej...

DIBAL F-210S -
DIBAL F-210S jest to zmodyfikowana wersja wagi KROTON 2. Urządzenie to doskonale sprawdza się w małych i średnich placówkach handlowych.
więcej...

DIBAL F-210T -
Wersja wagi DIBAL F-210S wyposażona dodatkowo w wysięgnik, na którym został umieszczony wyświetlacz dla klienta.
więcej...

CAS AD-15 -
Waga ta to propozycja firmy NOVITUS w zakresie wag prostych. Urządzenie to doskonale sprawdza się w małych i średnich placówkach handlowych.
więcej...

CAS PD-II 15R -
Waga CAS PD-II 15R to rozwiązanie przeznaczone do wykorzystania w różnego rodzaju placówkach handlowych, także w boksach kasowych.
więcej...

CAS SW-1 PLUS -
Waga jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na proste i tanie urządzenia ważące. Przeznaczona do małych placówk handlowych i sprzedaży obwoźnej.
więcej...

DIBAL PS-50 -
Waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii. Dwa podświetlane wyświetlacze LCD.
więcej...

DIBAL G-300 -
Dwa podświetlane wyświetlacze LCD oraz interfejs RS232. Sprawdza się w małych i średnich placówkach handlowych oraz w gastronomii.
więcej...      COMPUTER SERVICE 1996

kasy fiskalne Malbork instalacje elektryczne Malbork kasy fiskalne Malbork