SKLEP I SERWIS MALBORK * KASY FISKALNE * KOMPUTERY * CHIP TUNING * SIECI KOMPUTEROWE * TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA * INSTALACJE ELEKTRYCZNE

CHIP TUNING aut > podnoszenie mocy o 20%      więcej... Jednym z podstawowych profili naszej działalności jest kompleksowa obsługa informatyczna firm
i instytucji w zakresie opieki informatycznej oraz zaopatrzenia w sprzęt komputerowy.
OUTSOURCING IT

Jest obecnie jedną z najefektywniejszych strategii zarządzania przedsiębiorstwem. Istotą tej koncepcji jest przekazywanie obsługi informatycznej usługodawcy zewnętrznemu specjalizującemu się w danej dziedzinie. Pozwala to firmie na koncentrację na głównym przedmiocie działalności, a zarazem umożliwia dostęp do najnowszych technologii, nowoczesnych i efektywnych rozwiązań informatycznych. Proponowana przez nas forma współpracy eliminuje konieczność tworzenia i utrzymywania wyspecjalizowanego działu informatycznego. W tej formie współpracy wszystkie te czynności wykonuje nasza firma.DLACZEGO FIRMA COMPUTER SERVICE ?

Pozwalamy uniknąć skutków, nieobecności etatowego informatyka oraz ominięcia kosztów związanych ze świadczeniami na jego rzecz. Zamiast jednego człowieka, poprzez podjęcie współpracy zatrudniacie Państwo zgrany zespół doświadczonych specjalistów. Jako dostawca usługi inwestujemy własne środki w infrastrukturę teleinformatyczną, którą następnie oferujemy użytkownikom w postaci gotowego rozwiązania. Ponosicie Państwo tylko przewidywalne koszty rozbudowy i eksploatacji sprzętu komputerowego oraz możliwość wliczania w koszty uzyskania przychodu miesięcznych opłat ryczałtowych za świadczone usługi. Zlecacie nam obowiązek administrowania środowiskiem systemowym, narzędziowym, aplikacjami użytkowymi oraz procedurami bezpieczeństwa i archiwizacji danych. Umożliwia to koncentrację na prowadzeniu działalności podstawowej podporządkowując informatykę biznesowi, a nie na odwrót oraz przenosi ryzyko związane z zarządzaniem zasobami informatycznymi na usługodawcę zewnętrznego.


CENNIK CZY ABONAMENT ?

Opcja pierwsza to usługa otwarta.
Usługa otwarta jest dostępna od ręki bez wcześniej potrzeby podpisywania umowy i wykupywania abonamentu. Może być atrakcyjna w momencie kiedy nie jesteście Państwo jeszcze pewni ile tak naprawdę czasu poświęcacie pracom informatyczno-serwisowym. Korzystając z tego wariantu w przyszłości będą Państwo mogli łatwiej podjąć decyzję co do zakresu wykupionej usługi abonamentowej. Opłata pobierana jest po wykonaniu usługi lub miesięcznie.
Opcja druga to usługa abonamentowa.
Usługa abonamentowa jest określona ściśle umową serwisową, w której zawarty jest zakres prac serwisowych w Państwa firmie. Jest on wcześniej określany na podstawie wynikających potrzeb. Opłata abonamentowa daje możliwość zaoszczędzenia nawet do 40% w skali miesiąca na kosztach serwisu w stosunku do wariantu pierwszego naszej propozycji. Opłata za usługę jest rozliczana miesięcznie. Zwykle opcja ta wybierana jest przez naszych klientów po skorzystaniu z wariantu pierwszego.


CO GWARANTUJE PODPISANIE UMOWY SERWISOWEJ ?

Zagwarantowany czas reakcji na zaistniałą awarię - przyjazd w określonym w abonamencie czasie. Dbanie o właściwą pracę podległych nam komputerów poprzez regularne wizyty kontrolne. Niższe ceny, rabat 30% na usługi od obowiązującego cennika. Pomoc w doborze nowego sprzętu komputerowego oraz materiałów biurowych, eksploatacyjnych i ich zakup w specjalnych cenach. Wliczoną w abonament usługę bezpłatnego nieograniczonego kontaktu z serwisantem telefonicznie. Wdrażanie polityki bezpieczeństwa danych: kontrola uprawnień dostępu, ochrona antywirusowa, archiwizacja danych, instalacja oprogramowania oraz audyt legalności użytkowanego. Tańsza obsługa internetowa: wykonanie i aktualizacja stron www, utrzymanie kont e-mail i WWW, pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Rabat na wykonanie infrastruktury sieci komputerowej oraz pełny serwis informatyczny.


OFEROWANE USŁUGI           (POSIADAMY UPRAWNIENIA SEP)

  projektowanie i montaż własnego sprzętu komputerowego
  sprzedaż komputerów, serwerów, części komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych innych producentów
  serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  konserwacja i modernizacja sprzętu komputerowego
  sprzedaż i serwis kas fiskalnych NOVITUS S.A. (były OPTIMUS-IC S.A.)
  projektowanie, wdrażanie systemów informatycznych i modernizacje istniejących
  administracja sieci komputerowych
  hosting
  sprzedaż domen
  projektowanie stron www i serwisów internetowych
  systematyczne wizyty kontrolne
  natychmiastowa interwencja w przypadku nagłych awarii
  konsultacje i doradztwo (bezpłatne w ramach umowy abonamentowej)
  ekspertyzy, wyceny i niezależne opinie na zlecenie
  planowanie i przeprowadzanie kompleksowych komputeryzacji
  inwentaryzacja oprogramowania i sprzętu
  archiwizacja, odzyskiwanie, bezpowrotne usuwanie danych
  projektowanie i instalacja sieci komputerowych (również bezprzewodowych) oraz dostępowych do internetu
  projektowanie i montaż instalacji sieci telefonicznych (telekomunikacyjnych)
  projektowanie i montaż instalacji sieci światłowodowych
  projektowanie i montaż instalacji telewizji przemysłowej
  projektowanie i montaż instalacji elektrycznych do 1 kV
  pomiary elektryczne do 1 kV Jesteśmy przekonani, że Ci z Państwa, którzy zdecydują się powierzyć naszej opiece swój sprzęt komputerowy,  zwiążą się z nami na długie lata.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ...      COMPUTER SERVICE 1996

kasy fiskalne Malbork instalacje elektryczne Malbork kasy fiskalne Malbork